Álláslehetőség

A Hungaropharma Zrt. vezető és egyben meghatározó nagykereskedő az egészségügyi termékek piacán, a minőségi gyógyszerkereskedelmi szolgáltatások elkötelezett híve.

Minőségbiztosítási Igazgatóságunk csapatába keresünk,

Gyógyszerész

munkatársat.

Amit a Hungaropharmáról feltétlenül tudni érdemes:

A Hungaropharma Zrt. Magyarország TOP 30 vállalata közé tartozik, piacvezető nagykereskedő az egészségügyi termékek piacán. Élen járunk a nagykereskedelmi logisztikai innováció és az ágazati szereplők igényére szabott megoldások fejlesztésében. A magyar tulajdonban lévő nagykereskedésünk piacvezetőként sikereit a közel 70 évnyi tapasztalatának, és az innovatív szemléletmódját ötvöző munkakultúrájának köszönheti. Vállalatcsoportunk tevékenysége az alapanyag kiszereléstől a patikai marketing szolgáltatásokig szinte mindent lefed.

Vállalati kultúránk szerves része a folyamatos fejlődési lehetőség, valamint a tehetséges munkatársak számára a karrier út biztosítása.

Kit keresünk csapatunkba:

Minőségbiztosítási Igazgatóságunk megújuló budapesti csapatába Gyógyszerész munkatársat keresünk!

Új munkatársunktól elvárt feladatok:

Teljes körű gyógyszer-nagykereskedelmi minőségbiztosítási feladatkör GDP és GMP iránymutatások alapján történő ellátása, mely magában foglalja a beszállítókkal való kapcsolattartástól induló, a belső szabályzatok készítését is tartalmazó, valamint a belső és külső auditok lebonyolításáig terjedő széles spektrumú feladatköröket.

Feladata továbbá kiterjed a disztribúciós folyamatok ellenőrzésére, a beszállított termékek gyógyszerbiztonságát nyújtó minősítésekre, kockázatkezelésre, a nagykereskedelmi tevékenységben résztvevő munkatársak oktatására.

A nagykereskedelmi tevékenység jellegének megfelelően a feladatkört 2 műszakban kell ellátni.

Új munkatársunkkal szemben támasztott elvárások:

  • gyógyszerész vagy minőségbiztosító szakgyógyszerész végzettség,
  • aktív angol nyelvtudás,
  • proaktív hozzáállás, dinamizmus,
  • kiváló kommunikációs készség,
  • rendszerszemlélet.

Előny:

  • gyógyszer-nagykereskedelmi területen szerzett tapasztalat,
  • gyógyszergyártásban szerzett gyakorlat,
  • német nyelvtudás,
  • SAP ismeret.

Mit kínálunk új munkatársunknak:

  • versenyképes alapbért,
  • cafetéria juttatást,
  • stabil vállalati hátteret,
  • változatos, felelősségteljes munkakört,
  • folyamatos szakmai képzést biztosítunk,
  • közös csapatmunkát.

Hogyan jelentkezhet hozzánk?

Motivációs levelét és fényképes szakmai önéletrajzát, fizetési igényének megjelölésével 2018. január 31-ig a henrietta.szabo@hungaropharma.hu e-mail címre várjuk. Kérjük, az e-mail tárgyában is tüntesse fel a gyógyszerész pozíció nevét.

Bejelentkezés

A honlapra való regisztrálással nyomon követheti előfizetéseit, rendezvényekre történő jelentkezéseit.

e-learning

E learning 2017 web

Hírlevél

Keresés

Egy százalék

egyszazalek modul

Allergiás megbetegedések

PBP World Meeting

PBP crop

International

Fip

Kérdezze meg...

gyogyszeresz fiatal

Farmakognóziai Hírek

gyogynoveny2

Aktuális szám

Gyógyszerészet – korábbi számok